تبلیغات
وبلاگی در مورد مجله ی طنز بچه ها... گل اقا - قالب جدید!
قالب جدید!

سلام دوستان عزیز. حالا که داریم به ایام نوروز نزدیک می شوم گفتم که بهتر است قالب وبلاگ هم  با این روزها مطابقت داشته باشه.امیدوارم خوشتون بیاد.اگه بد بود بگید تا عوضش کنم.یک مطلب هم از سایت گل اقا می گذارم.اگر خواستید کاملش را بخوانید به این جا بروید.

http://www.golagha.ir/fajr/3.htm

ملاقات با هشت‌پا

علیرضا داودنژاد یک‌بار در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که اگر شرایط مناسب باشد، این توانایی را دارد که هرسال حداقل یک فیلم روانه سینماها کند. در این چند سال اخیر هم تا جایی که توانسته سعی‌کرده به عهدش وفا کند. نتیجه‌اش فیلمهای ملاقات با طوطی، هشت پا و هوو است که در این سه سال توسط او کارگردانی شده‌اند. اما به‌ نظر می‌رسد هوو که حال و هوایی کمدی دارد، شبیه به دو فیلم قبلی او نباشد (هرچند که به ‌قول یک منتقد می‌توان آن دو فیلم را هم  در گونه تازه‌تأسیس «کمدی ناخواسته» دسته‌بندی کرد!). با این‌حال هوو همان‌طور که از عنوانش مشخص است درباره مردی ا‌ست که برای بار دوم به خانه بخت می‌رود. داستان از این قرار است که مردی پس از فوت پدر زمین‌دارش، صاحب ثروت زیادی می‌شود و با خانم مهندس متجددی ازدواج می‌کند اما مدتی که می‌گذرد خوشی می‌زند زیر دلش و به‌هوای زندگی سنتی با خانم دیگری ازدواج می‌کند و این بار هم شکست می‌خورد.

در این فیلم که شخصیت اصلی داستانش در مورد مقوله ازدواج به شیوه آزمون و خطا اعتقاد دارد، بازیگرانی همچون رضا عطاران، محمدرضا داودنژاد، علی صادقی و رضا داودنژاد حضور دارند. علیرضا داودنژاد هم علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی فیلمش را مانند اکثر آثار قبلی‌اش برعهده دارد. هوو در بخش مسابقه سینمای ایران پذیرفته شده، اما به‌ نظر می‌رسد با توجه به تجربه‌های پیشین سازندگانش و همچنین دیگر رقبای حاضر در بخش مسابقه شانس زیادی برای گرفتن سیمرغ نداشته باشد.

نظر یادتون نره.موفق باشید..

2 نوشته شده توسط نیلوفر در چهارشنبه 10 اسفند 1384 و ساعت 06:03 ق.ظ  نظرات