تبلیغات
وبلاگی در مورد مجله ی طنز بچه ها... گل اقا - فعلا خداحافظ!
فعلا خداحافظ!

سلام دوستان عزیز . امیدوارم حالتون خوب باشه ببخشید چند وقتی مسافرت بودم نشد  وبلاگ را به روز كنم. دیگه بعد از امروز هم شاید نیام تا اخر خرداد . به خاطر امتحانات. ولی بعد از امتحانات با مطالب قشنگی می ام.این  مطلب هم كه می خوام امروز براتون بذارم از شماره 301 مجله پیدا كردم كه جالبه! نظر یادتون نره!

 

ما برای هر كاری از جمله هواشناسی روش مخصوصی داریم. مثلا اگر بخواهیم بدانیم باد از كدام طرف می اید كافی است انگشتمان را داخل دهانمان ببریم و بعد ان را توی هوا قرار دهیم.البته این روش باید خیلی زود به نتیجه برسد، اما اگر یك ساعت همینطور ماندید به پرچمی ، پارچه ای ، درختی ، چیزی یواشكی  نگاه كنید ، از هر طرف كه تكان خورد از ان طرف باد می اید!~ البته راههای دیگری هم برای فهمیدن جهت باد وجود دارد . مثلا وقتی یك نفر به شما گفت بچه بیا برو كنار بذار باد بیاد!)) باید بدانید كه باد دقیقا از طرفی می اید كه شما ایستاده اید !

خوب حالا می رسیم به وضعیت هوا در مدرسه ما:

امروز هوا به دلیل اعلام نتایج امتحان ریاضی كمی پس و سرده ( از بس كه این مرتضی و ارش خنگ این قدر صفر می گیرند هنوز زمستان نشده باید با شال  و لباس پشمی به مدرسه بیاییم!) طو فانهایی هم همراه گردو خاك داریم كه به دلیل تمیز كردن كتابخانه مدرسه است.

گویا جایی كه اقای معلم ایستاده هوا خیلی گرمه( حدود 100 درجه) چون ایشان حسابی جوش اورده و از گوشهایش بخار خارج می شود و مرتب هم با حرص می گوید ارش تو بالاخره مرا می كشی !))احتمالا در اینده ای نزدیك بارندگی هم داریم چون اینطور كه اقا معلم به ارش نگاه می كند احتمالا الان می زند زیر گریه!

بله! بالاخره ارش زد زسر گریه. خوشبختانه پیش بینی های اینجانب كشكی از اب در نمی اید ؛ شاهدش هم ارش است كه فكر می كنم تا الان نصف اب بدنش را در اثر گریه كردن از دست داده!

خوب برنامه هواشناسی ما همین جا تمام می شود. چون زنگ خورده  و باید بریم دنبال كار و زندگیمان.( همان فوتبال سابق!)

2 نوشته شده توسط نیلوفر در دوشنبه 28 فروردین 1385 و ساعت 05:04 ق.ظ  نظرات