تبلیغات
وبلاگی در مورد مجله ی طنز بچه ها... گل اقا - مصاحبه بگور!عاشق کاریکاتورم!
مصاحبه بگور!عاشق کاریکاتورم!

سلام.امروز می خوام مصاحبه اقای علی کاظمی(بگوری!)راکه در شماره ۳۰۹ مجله بچه ها گل اقا چاپ شده بود را برایتان بگذارم.امیدوارم خوشتون بیاد.نظر هم که یادتون نمی ره!

علی کاظمی متولد سال ۱۳۴۴ است و از سال ۱۳۶۹ وارد حرفه بازیگری شده است و در فیلم های روز ارزو،اژانس دوستی،حجربن عدی،ملاصدرا،توکیو بدون توقف،پاورچین،نقطه چین،جایزه بزرگ ایفای نقش کرده است.

چطور شد به سمت بازیگری کمدی کشیده شدید؟

از وقتی با اقای مدیری اشنا شدم.البته قبلا هم کارهای طنز را دوست داشتم ولی خوب اقای مدیری در این کارها استاد است و ما در کنار ایشان تجربه کسب می کنیم.امیدوارم بینندگان از این مجموعه و بازی ما راضی باشند.

چقدر اهل مطالعه نشریات طنز هستید؟

الان زیاد فرصت مطالعه نشریات را ندارم ولی چند سال قبل به طور مرتب هفته نامه گل اقا را می خواندم و عاشق کاریکاتورهایش بودم.

کمی در مورد نقشتان و کار کردن با اقای مدیری بگویید؟

راستش من این نقش را با نظر اقای مدیری انتخاب کردم و خدا را شکر می کنم که مردم از این نقش خوششان امده.سعی بر این است که بگور در هر قسمت بیاید و شعری از خودش در وکند!خودم هم این نقش را دوست دارم.اقای مدیری در کار خیلی جدی و در مواقع استراحت بسیار شاد و بشاش است.

*حرف اخر....

همین جا از همه ی کسانی که در هفته نامه بچه ها... گل اقا زحمت می کشند سپاسگزارم و از انها خواهش می کنم راه اقای صابری را ادامه دهند چون با این کار روح ایشان شاد می شود.برای هنرمندان و مردم هم ارزوی سلامتی و موفقیت می کنم.

2 نوشته شده توسط نیلوفر در دوشنبه 3 بهمن 1384 و ساعت 03:01 ق.ظ  نظرات